środa, 13 lutego 2013

Powitanie :)

Witajcie :)
Jak  paru osobą wiadomo jutro biorę kufry , miotłę, osobistego męża i zmykamy na cztery doby w góry , w  ferworze pakowania  , spaliła mi się przed chwilą pieczeń , która miała zostać jako jeden z wielu prowiantów dla pozostawionych domowników .

Chciałam oficjalnie powitać w imieniu swoim i Pantery , Was wszystkich , tych oficjalnie zapisanych i tych chowających się po krzakach , myślę że WSPÓLNIE stworzymy miejsce gdzie co pewien czas będą odbywały się ciekawe dyskusje , na przeróżne tematy te łatwe i trudne .
Można by jeszcze ustalić czas naszych spotkań , czy to ma zostać sobota , czy może piątek , dodatkowo myślimy że od wiosny zrobić co dwa tygodnie , no ale to również zależy od was.

Mam nadzieję że w sobotę odbędzie się  ciekawa dyskusja , temat już  czeka w zakładce , może rozwinie się przy okazji następny , ja z przykrością nie będę mogła dolecieć , ale liczę że  wy będziecie się dobrze bawić .
Pozdrawiam WAS serdecznie :) Ilona

Mam nadzieję że przyłączy się jeszcze więcej osób , bo  jak nie to będziemy musiały zrobić candy , szczegóły w poprzednim poście w komentarzach :)

3 komentarze:

 1. Czytałam tematy do dyskusji. Fajne są :)U mnie jest problem z czasem. Powiem szczerze- najpierw sobota wydawała mi się idealna, ale coraz częściej w sobotę wieczorem a to telefon z Anglii, a to młodzi przyjeżdżają na niedzielę, a to goście...I w dodatku idzie wiosna, a z nią prace ogrodowe. Wiosną i latem jedynie sobota do późnego wieczora jest czasem na wspólne z Jaskółem prace w ogrodzie. Każdy inny dzień to sklep do wieczora. No i popołudniowe wypady w teren.
  Nie owijam w bawełnę- ja wolę w piątek wieczorem pogadać :)
  Wypocznij dobrze i wróć do nas pełna uśmiechów oraz optymizmu.:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I.... rany... wywalcie tego upiora z paska, z żółtymi oczyskami... kompletnie nie pasuje do naszych "łagodnych" klimatów:)))))Brrrrrrr.....Strach mnię przeleciał...

   Usuń
 2. Powolutku zbierać chętne,
  bo przyjdą takie , które naprawdę będą chciały.
  Co nagle to po diable. :-)))

  Dzień Dobry Miłemu Towarzystwu !

  OdpowiedzUsuń